.Net Fejlesztő

Az ideális jelölt ismeri a szoftver tervezés és fejlesztés teljes életciklusát. Tapasztalattal rendelkezik az alkalmazások tervezésében, kódolásában, tesztelésében és következetes kezelésében. Kényelmesen kódol számos nyelven, és képes a kód tesztelésére a kiváló minőségű kód fenntartása érdekében.

Feladatok

  • Különféle alkalmazások tervezése, kódolása, tesztelése és kezelése
  • Együttműködés a fejlesztő csapattal és az üzleti szereplőkkel a legjobb termékek létrehozása érdekében
  • Kövesse a fejlesztéssel kapcsolatos aktuális szabványokat, ismeretanyagokat.
  • Feladata az automatizált tesztek elkészítése és használata, valamint a teljesítményhangolás.

Elvárások

  • Felsőfokú diploma informatikai vagy releváns területen
  • Tapasztalat webes alkalmazások fejlesztésében C#, HTML, JavaScript, VBScript/ASP vagy .NET projektekben.
  • Az SQL Server használatában szerzett tapasztalat.
  • A teljes szoftvertervezési életciklus ismerete, és használata.
  • Tapasztalat agilis fejlesztői környezet használatában
  • Magyar és angol nyelvtudás

Munkavégzés, tapasztalati szint, díjazás

  • Junior szinten: kevesebb mint 2 éve releváns tapasztalt, Medior szinten: 2-5 éve releváns tapasztalt, Senior szinten: 5+ év releváns tapasztalt
  • Tapasztalattól függően 40e-80e/nap vagy bruttó 600eFt-1.2mFt/hó
  • Budapest, részben home office
  • Teljesmunkaidős
  • Alkalmazott vagy szerződése